До уваги жителів Томашполя!

З метою покращення надання первинної допомоги жителям Томашполя та найближчих сіл з першого лютого ми впроваджуємо прийом сімейних лікарів за попереднім записом.
Прийом будуть здійснювати сімейні лікарі Томашпільської АЗПСМ № 1 Гріненко Ірина Миколаївна та Медвецька Сніжана Сергіївна.

Запис на прийом буде здійснюватися за телефоном 2-25-45 (реєстратура амбулаторії). Часи прийому в робочі дні з 12 до 19 годин, в суботу з 9 до 18 год. На прийом одного пацієнта  відведено 20 хвилин. Під час прийому є можливість обстеження пацієнтів лабораторно та інструментально (крім суботи). Запрошуємо на прийом в першу чергу тих, хто дбає про своє здоров’я і один раз в рік має пройти профобстеження. Сподіваємось, пацієнтам буде зручно. Щодня до 18:30 працює  денний  стаціонар.

Головний лікар
Томашпільського РМЦ ПМСД                                   С.О. Семенюк