Райдуга в дитячих долонях

Світ барвистий, веселковий, різнокольоровий, наче скроплений ранковою росою, обцілований сонячними промінцями, розквітнув 1 червня на центральній площі Томашполя у Міжнародний день захисту дітей.

То дитяче свято розкрило обійми для дітей  усього району, щоб вони могли порадіти миру, сонцю, ясному небу, потішити своїми талантами батьків, повчитися у дорослих майстрів, як працювати так, щоб приносити задоволення людям і собі.
Привітали учасників свята керівники району та селищний голова Томашпільської об’єднаної територіальної громади Валерій Немировський.
Поки на імпровізованій сцені ішов концерт, на площі перед фонтаном вирувала робота в «Містечку майстрів». То керівники гуртків будинку дитячої творчості вчили дітей виготовляти своїми руками різні вироби. Наприклад секретами роботи з солоним тістом ділилася Ольга Козачук – майстер-самоучка, авторка кількох  самобутніх картин із цього незвичного матеріалу. Як творити дива із звичайної соломки учила Анжела Куліш, а з  тонкої вірьовки  - Катерина Гончар. І зовсім незвичниму виду мистецтва, що зветься кінусайга, вчила дівчаток і хлопчиків Олена Німерчук. Майстриня з величезним досвідом роботи, у якої за плечима десятки  прекрасних картин, Алла Іванішко вчила азів роботи з таким вишуканим матеріалом, як бісер.
Підготувала ж майданчик, надала необхідні матеріали для роботи  й інвентар Томашпільська селищна рада. Спортивні змагання для дітей провела інструктор з фізкультури ДНЗ «Сонечко» Світлана Бартош і вручила переможцям невеличкі сувеніри від селищної ради.
Фіналом свята дитинства стало безкоштовне морозиво від селищного голови Томашполя, яким пригощалася дітвора, а ще можливість безкоштовно пострибати на батуті. Цю послугу дітям надав приватний підприємець Вячеслав Дудник.
До самого вечора не втихав дитячий сміх і веселощі на площі. Хочеться вірити, що таких свят для дітей попереду багато, що радісний світ дитинства  - то веселкова райдуга, яка осяває щастям і  добром, дарує мир і спокій  на Землі.