Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

День знань

Дата: 01.09.2016 15:05

Непомітно збігло літечко, а з ним і шкільні канікули. На календарі – 1 вересня, яке знаменує собою початок нового навчального року для учнів, учителів, батьків, а ще це День знань в Україні, день, який відзначає кожен, адже ми родом з дитинства і перші кроки в світ пізнання починали зі школи.
Вітати школярів, учителів, батьків з новим навчальним роком селищний голова Томашполя Валерій Немировський розпочав із Раківської загальноосвітньої школи, сільська  територіальна громада якої дала згоду на добровільне об’єднання з громадою Томашполя. Звертаючись до учнів, учителів, батьків, що зібралися на ошатному шкільному подвір’ї, він побажав школярам успіхів у навчанні та вручив директору школи Оксані Потуторовській для шкільної бібліотеки сувенір до ювілею Томашполя – книгу Івана Бабія «Томашпільщина. З давніх часів до наших днів. Історія Поділля і Придністров’я» та сувенірну таріль, а також подарунок отримала сільський голова Ракової Ніна Пацюк, набір м’ячів – юні спортсмени школи.
В той же день селищний голова побував на святі першого дзвоника в Томашпільській школі – гімназії, де вручив дітям другого гімназійного  класу телевізор, та в Нетребівській ЗОШ. Нетребівській шкільній бібліотеці він подарував ювілейне видання – книгу Івана Бабія, набір м’ячів – юним спортсменам і колективу вчителів – сувенірну таріль, виготовлену майстром-художником Анатолієм Козачуком до 400-ліття Томашполя. Присутнім на святі жителям Нетребівки, всій територіальній громаді В.Ф.Немировський подякував за підтримку в справі децентралізації, за їхнє бажання приєднатися до Томашпільської громади.
Отже, навчальний рік стартував. Щасливої дороги і міцних знань, дорогі школярі!