Томашпільська громада
Томашпільський район, Вінницька область

На центральній площі "Літні канікули"

Щоб відволікти дітей від комп'ютерів і телевізорів, навчити їх працювати в команді, розвивати їх творчі здібності, щочетверга на центральній площі селища проводять безкоштовні заходи.

16 липня, в смт. Томашпіль вдруге відбувся захід "Літні канікули", організований Томашпільською селищною радою, підтриманий місцевим дитячим садочком "Сонечко" та селищною бібліотекою.
Під час акції "Подаруй мені посмішку" - обмінювали повітряну кульку на віршик/відгадану загадку/посмішку. На майстер-класах цього разу відвідувачі вчились плести вироби із таких популярних сьогодні резинок.

Для тих хто любить малювати та ліпити - у вільному доступі розмальовки, олівці та пластилін.

Проводились і інтелектуальні конкурси "Словотвір" та "Загадки". У змаганнях приймали участь три команди (Веселка, Козачки, Райдуга) по чотири людини. За результатами усіх конкурсів перемогла команда "Веселка" на чолі із Марійкою. Час заходу був обмежений, але дітки не поспішали розходитись і просили нові майстер-класи.
Батьки та старші діти мають можливість надати нам свої рекомендації щодо покращення роботи "Літніх канікул" - для них підготовлені спеціальні анонімні анкети для відгуків та пропозицій.

                                                                                                           

 « повернутися до списку новин