Урочисте відкриття обласного турніру з рукопашною бою серед  юнаків та дівчат.

Дата: 04.05.2018 09:08

21 квітня у  спортивному залі Томашпільського  СДЮСШ  відбулося урочисте відкриття обласного турніру з рукопашною бою серед  юнаків та дівчат. В змаганнях, організованих обласною федерацією з рукопашного бою, взяли участь вісім команд області, а саме:

-    команда спортивного клубу «Сапсан» м. Чечельник;
-    команда спортивного клубу «Барс» Ямпільського району;
-    команда Погребищенської православної військово-патріотичної парашутно - десантної школи;
-    команда спортивного  молодіжно-дитячого об єднання «Оріон» смт.Турбів Липовецького району;
-    команда спортивного клубу в честь преподобного Іллі Муромця при церкві Різдва Пресвятої Богородиці с.Ілляшівка Тростянецького району;
-    команда спортивного клубу «Краб» м. Крижопіль;
-    команда відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської СДЮСШ.
Змагання були досить напруженими, особливо бої учасників старшої вікової категорії. Наші спортсмени не однократно здобували призові місця.
І місце (золоті  медалі) отримали
Байдак Максим,  Сичук Артем,  Дмитришен Дмитро,  Камінський Роберт, Спринчак Іван, ІІ місце ( срібні медалі) у Рури  Олександра,  Синиці Владислава,  Дацьківа  Валентина,  Явтуховського  Артема,  Колесника  Ярослава. ІІІ місце (бронзові медалі) вибороли Чорний Андрій,  Слободянюк Денис, Присяжний Назар, Тарчинець Гліб.
В особистому заліку у своїх віково-вагових категоріях команди посіли:
І місце: спортивне молодіжно-дитяче об єднання «Оріон»  з Турбова Липовецького району. На ІІ місці відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської СДЮСШ, а на IІІ спортивний  клуб «Сапсан» з м. Чечельник.
По завершенню змагань усі команди отримали сувенірні подарунки від Томашпільського селищного голови Валерія Немировського.