Перший обласний фестиваль автентичної культури «Гаївки-фест»

В суботу 12 травня зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька» селищного Будинку дитячої творчості (керівник Синиця Л.В.), акомпаніатор Віцьков В.А. побували в м.Вінниця  на першому обласному фестивалі автентичної культури «Гаївки-фест», де представляли віночок українських веснянок та звичайну українську народну пісню «Через сад-виноград».

Від участі в святі учасниці ансамблю отримали масу задоволення від виступу, так і від побачених обрядових дій та ігор, а також  старовинних пісень(веснянок) у виконанні фольклорних колективів області. Радо водили хороводи,  кривий танець. Мали можливість переглянути виставку декоративно-прикладного мистецтва, з інтересом працювали в різноманітних майстер-класах.