Про пересування дорогами Вінницької області під час комендантської години потрібно інформувати Тульчинську районну військову адміністрацію

Дата: 24.03.2023 15:40

Тульчинська районна військова адміністрація  на виконання спільного Наказу Вінницької обласної військової адміністрації та Командування оперативного угрупування військ «Дністер» від 20.03.,2023 р. №442/25 «Про сприяння проведенню весняно-літніх польових робіт у 2023 році» та з метою безперешкодного переміщення техніки та працівників суб’єктів господарювання громади, які будуть здійснювати  цілодобове проведення польових робіт, а також перевезення (кочівлі) бджолиних сімей на місця медозбору і запилення автомобільними дорогами Вінницької області та польовими шляхами  протягом дії комендантської години, просить  забезпечити попереднє письмове повідомлення суб’єктами господарювання  громади Тульчинську району військову адміністрацію,  із зазначенням періоду, засобів та місць проведення робіт, маршрутів переміщення.

ел.пошта Тульчинської районної військової адміністрації: rda_tulchin@vin.gov.ua