Перша сесія новообраної Томашпільської селищної ради

Дата: 03.01.2017 11:16

За останні дні року минулого року чимало значущих подій сталося в Томашполі. Насамперед – вибори Томашпільського селищного голови та депутатів Томашпільської об’єднаної територіальної громади, що відбулися 18 грудня і на яких, згідно з волевиявленням людей, селищним головою обрано Валерія Немировського та 26 депутатів.

Далі 29 грудня пройшла І сесія Томашпільської селищної ради 8 скликання. Відповідно до рішень територіальної виборчої комісії на ній новообраним голові та депутатам вручено посвідчення і відтепер представники органу місцевого самоврядування є правомочними і можуть приймати рішення задля покращення життя об’єднаної територіальної громади.
Згідно порядку денного депутати шляхом таємного голосування секретарем селищної ради обрали Залюбівську Валентину Германівну.
Наступне пленарне засідання заплановано на 6 січня 2017 року.