Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Гуманітарна допомога бійцям АТО

Дата: 24.12.2014 11:21

Жителі нашого селища  активно відреагували та долучилися до збору продуктів харчування для  бійців в зоні АТО.  Протягом трьох  днів Томашпільська  селищна рада спільно з жителями селища активно  збирала продукти харчування для  бійців.   Хочеться висловити слова вдячності всім небайдужим, які охоче  долучилися до збору продуктів. Ваша допомога та підтримка дуже важлива для бійців Збройних Сил України, добровольчих батальйонів де несуть службу наші земляки.

Було зібрано  чималу кількість продуктів харчування, консервації , цукру, олії, води, картоплі, крупи, теплого одягу.