Схід жителів територіальної громади селища Томашпіль

Дата: 17.02.2015 14:34

17 лютого 2015 року в будинку культури смт.Томашпіль відбулись збори громадян, на яких селищний голова Валерій Немировський прозвітував громаді про виконану протягом 2013-2014 років роботу і ознайомив жителів територіальної громади з планами на поточний рік.
Участь у зборах взяли: голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний, заступник голови районної ради Валентина Залюбівська, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Ставнійчук, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.
У своєму виступі Валерій Немировський детально прозвітував перед жителями територіальної громади про той обсяг робіт, який вдалося виконати у минулому році.
За період 2013-2014 років проведено 24 засідання сесій селищної ради, на яких було обговорено питання соціально-економічного розвитку селища, питання благоустрою населеного пункту, питання водопостачання та водовідведення, земельні питання тощо, та 29 засідань виконавчого комітету.

Автор фото: Організаційний відділ РДА