СПОРТИВНІ НОВИНИ

Дата: 24.05.2018 08:12

18.05.2018 року в смт. Томашполі на селищному стадіоні «Колос» відбулися фінальні змагання чемпіонату ВТО ВФСТ «Колос» з футболу  «Золотий колосок 2018» серед юнаків 2004-2005р.н., що проживають в сільській місцевості.

В змаганнях прийняли участь збірні команди Томашпільської селищної ДЮСШ та Вапнярської ОТГ,  тренера Чоловський А.І. та Підлісний В.Д., а також команди Жмеринського, Піщанського, Тиврівського та Чечельницького районів. Наша команда показала високий рівень технічної та фізичної підготовки, здобувши перемогу над усіма командами, не програвши жодної гри.  Наші  вихованці посіли почесне перше місце де нагороджені грамотами та  медалями,  та відповідно  отримали право представляти  нашу область у фінальних Всеукраїнських змаганнях в м. Скадовськ Херсонської області, які відбудуться в липні місяці 2018 року.

Вітаємо наших чемпіонів футболістів та бажаємо подальших перемог у фінальних змаганнях.