Світличка «У Матусі» відсвяткувала восьмиріччя

Дата: 13.09.2018 15:25

В Україні дошкільні заклади, що діють при храмах, можна порахувати на пальцях однієї руки. Одним із них є чудова світличка «У Матусі», яка 8 років тому з ініціативи настоятеля Томашпільського костелу о. Станіслава відкрила свої двері для малечі. Тут дітвора, не лише римо-католицького віросповідання, а й православного, пізнають світ в атмосфері дружелюбності, духовності та смирення. І ось сьогодні, з  нагоди 8 річниці з дня відкиття, юні вихованці світлички зібралися в костелі Матері Божої з гори Кармель на святкову Божу службу, де отримали спеціальне благословення настоятеля.
І як годиться, на свято запросили гостей. Серед них – голова селищної ради Валерій Немировський, депутат обласної ради, голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір, ініціаторка та натхненниця відкриття світлички Олена Годна. Малеча віншувала гостей віршами, пісеньками, молитвами та духмяним короваєм. І який же день народження без подарунків?! А їх сьогодні було чимало: різнокольорові сучасні іграшки, навчальні матеріали та розвиваючі ігри, а ще спеціальний дитячий килимок, на якому із задоволенням одразу почала гратися дітвора, - подарунки від Лариси Миколаївни. Валерій Федорович є постійним меценатом світлички, зокрема, та костелу, загалом. Він разом зі своєю дружиною Наталією Євстафієвною постійно поповнюють запаси продуктів харчування світлички.І сьогоднішній день не став винятком. Дитячій радості не було меж!