Запрошуємо до участі у відкритому    міжобласному шаховому  командному  рапід-турнірі на «Кубок мера  Томашполя»

Дата: 08.10.2018 12:03

З метою популяризації  шахової  гри   як здорового способу проведення     дозвілля, зростання кваліфікації шахістів - учасників змагань та поглиблення дружніх  відносин  між   об’єднаними територіальними громадами  України 20 жовтня   2018 року у приміщенні НВК «Томашпільська загальноосвітня-школа І-ІІІ ступенів - гімназія» проводитиметься відкритий    міжобласний шаховий  командний  рапід-турнір на «Кубок мера  Томашполя».
Реєстрація  учасників змагань з 10 год.
До участі запрошуються команди у складі 4 шахістів незалежно від статті. На переможців чекають грошові винагороди – 1000 грн за зайняте І командне місце, 800 грн – за ІІ місце та 600 грн – за ІІІ командне місце.