Соковиті яблучка для дошкільнят від фермера Галуші

Дата: 23.10.2018 08:37
Кількість переглядів: 2084

Ні для кого не секрет, що яблуко – це найкращий фрукт для дитини. У ньому ідеально поєднуються вітаміни, органічні кислоти, мікро- і макроелементи, натуральний цукор. Це чудово розуміє і керівництво Томашпільської селищної ради, і колектив дитсадочка «Сонечко», і, що особливо приємно, фермери, які мають власні садки. Одним із таких господарників є Сергій Галуша. Він виявив бажання надати благодійну допомогу дошкільній установі у вигляді духмяних яблучок, що так щедро цієї осені заврожаїли у його садах.
Працівники дитсадочка разом із своєї завідуючою Оленою Годною особисто зібрали для малюків майже 1,5 тонни фруктів. І тепер щодня дітвора смакує яблуками. Колектив дитсадка «Сонечко», вихованці та їх батьки щиро дякують Сергію Галуші і зичать, щоб і надалі обдаровували садки щедрим урожаєм, а душа молодого фермера завжди була багатою на добро.