Кампанію з вакцинації від грипу обговорили під час понеділкової робочої наради

Дата: 29.10.2018 14:18

Головною темою сьогоднішньої наради голови Томашпільської ОТГ Валерія Немировського з керівниками структурних підрозділів селищної ради стала вакцинація від грипу. Адже за повідомленням головного лікаря КНП "Томашпільский ЦПМСД" Світлани Семенюк очікувати збільшення хворих на грип-2018 уже варто в середині листопада. «Найкращий спосіб вберегтися від гострого респіраторного  захворювання, спричиненого вірусом, - щорічне вакцинування. Нарешті в аптеки Томашполя надійшла 4-компонентна вакцина «Ваксігрип Тетра» (Франція). Нею можна щеплювати дітей з трирічного віку. Кожен бажаючий може придбати її у аптеці і швидко звернутися до лікувального закладу. Адже від моменту купівлі вакцини до моменту її введення має минути не більше години. Важливо не порушити холодового ланцюга. Вакцинацію здійснюють у кабінеті щеплення центру ПМСД. Одне щеплення захищає упродовж усього сезону грипу від найбільш розповсюджених і небезпечних штамів», - наголосила Світлана Семенюк.