Дата: 30.10.2018 13:06

30 жовтня під головуванням Валерія Немировського відбулося засідання виконавчого комітету Томашпільської об’єднаної територіальної громади, на якому заслухали керівників структурних підрозділів селищної ради, а також старост сіл Нетребівка, Ракова, Горишківка щодо підготовки господарського комплексу ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роках. Член виконкому, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району Світлана Куржос доповіла про виконання законодавства, спрямованого на соціально-правовий захист ветеранів війни та праці, одиноких громадян похилого віку, які потребують сторонньої допомоги на території селищної ради. За її словами, на території ОТГ соціальні послуги одиноким пристарілим особам надають 6 соціальних працівників. Також під час засідання було затверджено звіт про виконання бюджету селищної ради за 9 місяців 2018 року, заслухано головного лікаря КНП «Томашпільский ЦПМСД» Світлану Семенюк щодо виконання фінансового плану, внесено доповнення до стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Томашпільської ОТГ на 2018-2020 рр (місцева програма «Стоп-грип»). Також члени виконкому надали дозволи на приватизацію квартир, встановлення зовнішньої реклами біля деяких торгових точок, а 6 жителям громади надали одноразову матеріальну допомогу на лікування.