Відбулася 27 позачергова сесія Томашпільської селищної ради 8 скликання

Дата: 08.11.2018 15:12

На 27 позачергову  сесію селищної ради 8 скликання, що відбулася 7 листопада, було винесено    46  питань, які стосувалися різних сторін життєдіяльності Томашпільської  селищної об’єднаної  територіальної громади.
 В сесії взяли участь 20 депутатів  із 26-ти.

Серед важливих питань, які розглянули депутати,   затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року, внесення змін до Програми соціально – економічного  розвитку об’єднаної територіальної громади, затвердженої 16 черговою сесією селищної ради 8 скликання 22.12. 2017 року, внесено зміни до рішення 16 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 22.12. 2017 року « Про бюджет селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», затверджено розпорядження селищного голови, видані в міжсесійний період, розглянуто  ряд земельних питань та звільнено від плати за харчування в ДНЗ об’єднаної територіальної громади батьків дітей з багатодітних сімей.