Нарада селищного голови Валерія Немировського з керівниками структурних підрозділів

Дата: 21.01.2019 11:57

Сьогодні відбулася традиційна нарада селищного голови Валерія Немировського з керівниками структурних підрозділів ОТГ. Керівники комунальних служб прозвітували про ліквідацію заметів на автошляхах.  «Наші працівники розпочали свій робочий день о 3 годині. І поки жителі ще спали, то спеціалізований транспорт та люди уже прочищали дороги та тротуари», - зазначив Анатолій Лозінський. Головний лікар селищного центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Семенюк повідомила, що в ОТГ уже є два зареєстровані випадки кору у дітей, а тому батькам потрібно не зневажати щепленнями своїх синів та донечок, а обов’язково їх вакцинувати (якщо раніше щеплення не проводилося). «Кір – підступна хвороба, - наголосила Світлана Олександрівна. - В Україні уже є випадки смерті як дітей, так і дорослих, яким у свій час щеплення не було зроблено. Необхідна вакцина в нас є, люди лише повинні звернутися до Томашпільської амбулаторії сімейної медицини, або до свого сімейного лікаря».
Прозвітували про роботу і керівники освітніх закладів, а «культармійці» проанонсували заходи, які проводитимуться в Томашполі цього тижня: 21 січня – участь у Всеукраїнському флешмобі «Єдина країна» , а 22 січня – урочистості з нагоди Дня Соборності України, що розпочнуться о 15.00 год в селищному будинку культури.