Вперше Томашпільська ОТГ відсвяткувала свій день народження

Дата: 08.09.2019 04:50

Три роки в історії – зовсім невеликий проміжок часу, але для нашої Томашпільської  селищної об’єднаної територіальної громади -  це період не лише випробувань, а й становлення. За три роки вона у своїй дружній родині поєднала  12 сільських рад і готується до приєднання ще й тринадцятої – Вилянської. А тому на перше своє «родинне свято»  Томашпіль зібрав усіх талановитих та самобутніх, щирих та людей  з надією у краще спільне майбутнє. Кожен старостинський округ, а також колективи Будинку дитячої творчості, музичної школи та НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» представили  дивовижні експонати своїх умільців. У парадному строї крокували учасники АТО та воїни-інтернаціоналісти, юні спортсмени та артисти, а також представники сіл, що стали частинкою Томашпільської ОТГ. Зі святом, з днем народження об’єднаної громади, яке щороку святкуватиметься у першу суботу вересня, присутніх привітали очільник Томашпільської ОТГ Валерій Немировський та народний депутат  України Лариса Білозір.

Грамотами були відзначенні люди, які стояли у витоків об’єднання: перший заступник селищного голови Віталій Годний, виконуючі обов’язків старост сіл Нетребівка, Ракова, Горишківка Валентина Дубчик, Ніна Пацюк, Василь Григорець та діловод Горишківського старостату Леонід Коваль. Віншували на святі також подружні пари, які у шлюбі прожили пів століття . Свої пісні присутнім подарували Людмила Синиця, Ірина Кривов’яз, народний жіночий колектив «Матіола». У запальному та патріотичному флешмобі закружляли вихованці Будинку дитячої творчості, а романтичну композицію виконали учениці Томашпільської музичної школи скрипалька Ольга  Божок та гітаристка Тетяна Бойко. На запрошення народного депутата України Лариси Білозір на свято завітав  учасник відомого телешоу «Голос країни», володар титулу «Золотий голос Поділля» Олександр Онуфрійч.

А яке ж свято без частування? І воно теж було: працівники дитячого садочка "Сонечко" приготували для учасників дійства смачнющу рибну юшку та канапки із салом.

Ще більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/VuFVwjDB59qqEZm16