Для платників податків запроваджуються нові реквізити бюджетних рахунків

Дата: 24.09.2019 10:30

Головне управління ДПС у Вінницькій області інформує платників регіону про запровадження з 01 жовтня 2019 року нових реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.
Зазначені нововведення пов’язані з переходом на міжнародні номери банківських рахунків  за стандартом IBAN.
Зміна рахунків для зарахування надходжень податків, зборів і платежів до державного та місцевих бюджетів відбудеться з 01 жовтня 2019 року. Оновлені рахунки складатимуться з 29 літерно-цифрових символів, із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Наразі реквізити нових бюджетних рахунків для сплати податків і зборів розміщені на субсайті Територіальних органів ДПС у Вінницькій області у розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://vin.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/