Безкоштовна гаряча лінія для постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації    окремих територій держави.

Дата: 04.02.2020 09:37

З метою покращення інформування осіб, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян  Громадська організація  «Донбас СОС» надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру.   Зокрема телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування тощо.
Номер безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110.