Відбулася 42 позачергова сесія Томашпільської селищної ради 8 скликання

Дата: 17.02.2020 10:50

42 позачергова сесія 8 скликання Томашпільської селищної ради відбулася цього тижня під головуванням секретаря ради Валентини Залюбівської. До початку розгляду питань порядку денного з роз'ясненнями щодо питання, яке останнім часом сколихнуло всіх споживачів щодо плати за доставку газу, виступили фахівці АТ «Вінницягаз».

Депутати заслухали та затвердили річний звіт про виконання бюджету Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, внесли доповнення до Програми соціального та економічного розвитку селищної ОТГ на 2020 рік, а саме: виділили субвенцію до районного бюджету в сумі 11 тис. грн. КП «Томашпільський РМЦ ПМСД» для надання медичних послуг із застосування телемедицини у Рожнятівській амбулаторії ЗПСМ, 120 тис.грн. для співфінансування закупівлі двох спеціалізованих легкових автомобілів для працівників Рожнятівської та Томашпільської амбулаторій ЗПСМ з наступним перерахуванням до обласного бюджету. Надано 11865 грн. субвенції до місцевого бюджету Вапнярськії ОТГ на утримання Вапнярської місцевої територіальної пожежної команди для обслуговування Паланського та Кислицького старостинських округів. Внесено зміни до Стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Томашпільській ОТГ на 2018 – 2020 роки та до бюджету селищної ОТГ на 2020 рік. Затверджено фінансовий план  на 2020 рік по КНП «Томашпільський селищний центр ПМСД». Депутати надали дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти сіл Кислицьке, Антонівка, Вапнярки, Пилипи-Борівські, Рожнятівка, Яланець, Пеньківка. Розглянуто низку земельних питань по заявах громадян.