Селищний голова Валерій Немировський вітає чарівних жінок зі святом весни

Дата: 08.03.2020 08:58

Чарівні жінки! Селищний голова Томашпільської об'єднаної територіальної громади Валерій Немировський, чоловічий колектив селищної рада, старостатів та депутатського корпусу вітає Вас з Міжнародним жіночим святом – 8 березня!

Ви - берегині сімейного тепла і затишку, ви – наше натхнення. Проте життя сучасної жінки не обмежується лише родиною. На вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ, а ваша ніжність і жіночність надихають нас на нові звершення. І ми, чоловіки, чудово усвідомлюємо, що без ваших таланту і працелюбності неможливими були б успіхи нашої громади, нашого регіону. Нехай весна живе у вашому серці за будь-яких обставин, а домівки будуть наповнені радістю та благополуччям. Нехай все в житті вдається, близькі та рідні завжди будуть здоровими, а робота приносить лише задоволення. Нехай кожен день радує вас увагою та турботою близьких, життя сповнюється новими враженнями та позитивними емоціями. Миру та злагоди вам і вашим сім'ям!

Зі святом весни, дорогі жінки!