Щотижнева традиційна нарада

Дата: 10.03.2020 13:13

Сьогодні ранкова нарада, що зазвичай проходить на початку тижня, розпочалася з подяки керівникам та працівникам комунальних служб селищної ради та жителям села Нетребівка за швидке реагування та якісну роботу з усунення несправностей свердловини, що забезпечує водою половину господарств села.

Комунальні служби селища забезпечують в звичному режимі водопостачання селища, проводили очистку каналізаційної системи, надавали інші послуги. За словами завідувачки дитсадком «Сонечко» Олени Годної в приміщеннях згідно з вимогами дотримується температурний режим та здійснюються профілактичні заходи з метою недопущення захворюваності дітей. Селищний голова Валерій Немировський наказав керівникам закладів освіти посилити заходи щодо запобігання та поширення в закладах освіти громади гострих респіраторних захворювань, постійно тримати на особливому контролі якість питної води. Директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Томашпільської селищної  ради Алла Липовецька повідомила про перших відвідувачів центру та співпрацю з навчальними закладами. Керівники закладів культури доповіли про намічені плани роботи на тиждень та заплановані заходи. Начальник відділу освіти Ігор Ярош інформував про завершення оформлення документацій будівель та земельних ділянок закладів освіти, проведення технічного огляду шкільних автобусів та щоденний моніторинг показників відвідуваності учнями шкіл.