День батька

Дата: 21.06.2020 15:22

Відповідно до Указу Президента від 8 травня 2019 року, щороку третю неділю червня визначено загальнонаціональним Днем батька. Сьогодні - 21 червня його відзначають в нашій державі.

Традиційно для України - українська сім’я – це батько, мати та діти. Стосунки, у якій мають ґрунтуватись на коханні, взаємоповазі, жінка має рівні права з чоловіком. Але, з давна вважається, що голова сім’ї – батько. За традицією, він має побудувати будинок, виростити дерево, народити сина... На сучасний лад – головні завдання батька лишаються незмінними. Справжній батько продовжує свій рід, він – це забезпечення добробуту родини, стабільності її існування, захисник свого сімейного вогнища, приклад впевненості та сили. Батько створює для нас уявлення важливості авторитетності в суспільстві, навчає правильним принципам, переживає інколи не менше матері за своїх дітей... Разом батьки - це наші ангели-охоронці на Землі...Справжнім щастям для яких є  бачитити свою дитину здоровою, усміхненою і радісною.
Дорогі батьки! З нагоди свята прийміть найщиріші вітання. Будьте прикладом мудрості, впевненості, мужності та честі! Нехай з кожним днем батьківство дарує вам відчуття важливості, необхідності, підтримки та любові!
Отримуйте лише радість та гордість від своїх дітей. Нехай ваш дім буде повною чашею здоров’я, благополуччя та достатку!

Валерій Немировський, голова Томашпільської ОТГ