Заміщення вакантної посади директора Вапнярківської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області

Дата: 15.07.2020 09:21

УВАГА:  КОНКУРС!

Томашпільська селищна рада оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади директора Вапнярківської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області (поштова адреса: 24222 Україна, Вінницька область, Томашпільський район, с.Вапнярки, вул. Маяковського, 1).

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора Вапнярківської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад директора закладу відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.

Для участі у конкурсі до виконавчого органуТомашпільськоїселишної ради за адресою: пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль,  Вінницька область, 24200 подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.

Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

Визначені документи особа подає особисто до конкурсної комісії протягом  30 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів: 13 серпня 2020 року до 17.00  години.

Місце подання документів: Томашпільськаселищна рада, пл. Тараса Шевченка, 1, смт.Томашпіль,  Вінницька область, 24200.

Особа, уповноважена за надання інформації, прийом документів, про конкурс – Щербатий Андрій Іванович, тел. 04348 2-13-45, 0680232106, електронна пошта: tomashpilotg@gmail.com

Конкурсний відбір буде проведений уприміщенні Томашпільського селищного будинку культури за адресою: вул.Черняхівського, 5, смт.Томашпіль, Вінницька область, 24200 20 серпня 2020 р. о 10:00.

Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:

І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;

ІІ етап – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку Вапнярківської ЗОШ І-ІІ ступенів Томашпільської селищної ради Вінницької області.

Про затвердження Положення про конкурс директора

Рішення та перелік тестових завдань