Різдво в Буші

Дата: 15.01.2018 16:30

У чудовий зимовий день 13 січня, коли за народним календарем українці відзначають свято Маланки, з ініціативи та під патронатом голови  облдержадміністрації  на території державного історико-культурного заповідника «Буша» відбулося відкриття мистецького проекту «Різдво в Буші».

На Ямпільщину в славетне село з'їхалися представники всіх районів та об'єднаних громад області.
Участь у святі коляди взяла і наша Томашпільська об'єднана територіальна громада на чолі з селищним головою Валерієм Немировським.
Колядники радо вітали шановних гостей – голову Вінницької обласної державної адміністрації   Валерія Коровія, голову обласної Ради Анатолія  Олійника, інших керівників області нашими різдвяними піснями, а господар – частував їх смачною кутею,варениками та різдвяною випічкою.

Учасники фестивалю мали можливість відвідати  «Містечко майстрів» - виставку-ярмарок виробів різних видів народного мистецтва народних умільців з Вінниччини.