Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Відбулося перше засідання виконавчого комітету

Дата: 01.02.2017 16:59

31 січня відбулося перше засідання новообраного виконавчого комітету Томашпільської об`єднаної територіальної громади, у якому взяли участь 17 членів виконкому із 18-ти. Перед початком засідання селищний голова привітав їх із початком роботи органу місцевого самоврядування.
На засіданні розглянуто різні питання, які стосуються життєдіяльності об єднаної громади.
Серед них першочерговим було затвердження регламенту роботи виконавчого комітету Томашпільської селищної ради. Серед інших питань - затвердження видів суспільно корисних робіт для засуджених, та порушників громадського порядку, взяття на квартирний облік при виконавчому комітеті Томашпільської селищної ради учасників бойових дій, виділення одноразової матеріальної допомоги на лікування жителям територіальної  громади. Варто зазначити, що дана допомога в цьому році збільшена до 3000 грн.

З членами виконавчого комітету можна ознайомитись за посиланням

З порядком денним можна ознайомитись за посиланням