Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Дата: 14.12.2020 14:51

Минає 34 роки від дня однієї з найбільш техногенних катастроф на України – аварії на ЧАЕС, аварії, яка загрожувала всьому живому не лише в Україні, але й цілому світові. Ви були серед тих, хто першими кинувся на приборкання радіаційної стихії, хто ціною власного здоров’я і навіть життя зумів захистити світ від смертельної загрози.

Висловлюємо щиру подяку за Ваш героїзм і мужність, за безкорисливість і людяність, адже ішли Ви на подвиг, не чекаючи нагород чи відзнак, а часто навіть не усвідомлюючи всієї небезпеки, на яку наражалися.
Ми в неоплатному боргу перед Вами.
Бажаємо Вам і Вашим рідним усіх благ, і нехай ясне сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років. Хай міцним буде ваше здоров’я, хай довгим і щасливим буде ваше життя під мирним небом України.

Валерій Немировський, селищний голова, старости старостинських округів Томашпільської ОТГ, депутати, члени виконавчого комітету селищної ради