7-го січня – Різдво Христове

Дата: 06.01.2021 14:08

Наближення найвеличнішого свята християн сповнює душі та серця кожної людини добром, істинною любов’ю, новими надіями та сподіваннями на краще та безхмарне майбуття. І вже зовсім скоро перша зірка Святого вечора, що сповіщає про народження Сина Божого, стане для кожної родини провісницею миру, християнської злагоди та любові.

Шановна велика родино, Томашпільська територіальна громадо! Сердечно вітаю вас з Різдвом Христовим!  Щиро зичу, аби  добра звістка народження Сина Божого торкнулася кожного щирою радістю та теплом почуттів. Нехай Господь дарує всім міцне здоров'я, щастя, душевний спокій, зсилає своє благословення на кожну родину. Хай у святкову пору, коли торжествують Небо і Земля, багатоголосся різдвяних колядок принесуть світлу радість та благодать у ваші оселі. Гуртуймося у вірі до Господа Бога та радісно зустрічаймо Різдво Христове. Веселих вам свят, смачної куті та здійснення всіх мрій і побажань! Христос народився! Славімо Його!

Голова Томашпільської територіальної громади Валерій Немировський