19 січня - свято Водохреща

Дата: 19.01.2021 08:24

Шановні жителі Томашпільської територіальної громади, гості нашого краю! Сьогодні православний світ відзначає одне з найвеличніших свят – Хрещення Господнє. Це день очищення і оновлення, день, коли Ісус Христос прийняв від Івана Предтечі  хрещення в ріці Йордан. Тож нехай Йорданська вода змиє всі наші негаразди, хвороби, гріхи і печалі.

Хай міцним, як хрещенські морози, буде здоров’я, а в душах поселиться віра і любов. Нехай високі небеса і янголи небесні оберігають кожного, хто з доброю і щирою молитвою та душевним трепетом звертається до Господа Бога нашого за порадою і за підтримкою. Нехай все найкраще відкриється вам у людях, які поруч із нами, а в родинах нехай панують мир, краса, злагода і добро, хай Різдвяна зірка освітлює рівні дороги у щасливе майбуття, а Боже благословення буде з кожним із вас.
 Христос хрещається!    В ріці  Йордані!
 Валерій Немировський, селищний голова, депутати, члени виконкому селищної ради