Спільна турбота – гарний результат

Дата: 23.04.2021 09:22

Нині раківське кладовище просто не впізнати. Тут і раніше силами сільської громади, яку вже третій термін очолює енергійна, з активною громадянською позицією жінка Ніна Степанівна Пацюк, завжди проводилися роботи з благоустрою. Та й цьогоріч докладено чимало зусиль як самою старостою, так і колективами  школи, садочка, закладів культури і загалом небайдужими раківчанами , щоб місце вічного спочинку рідних людей мало відповідний вигляд.  Впродовж кількох днів працювали дружно, упорядковуючи територію біля пам’ятників загиблих від голодоморів та земляків, що полягли на полях  другої світової війни: побілили вапном майже кілометр  паркану, підбілили дерева, згорнули старий травостій, очистили територію від дикорослих кущів тощо.
Тож нинішній вигляд сільського кладовища – наслідок спільної праці  сільської громади, її шанобливого ставлення до пам’яті  тих, хто там спочиває вічним сном.