Шановні молоді жителі Томашпільської територіальної громади!

Дата: 25.06.2021 08:23

Юність і молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Це час дерзань, пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших сподівань. Саме ви, нинішні школярі, студенти, молоді робітники, науковці, приватні підприємці, будете скоро визначати шляхи розвитку країни і рідного краю. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє, адже це пора, коли ви вступаєте в самостійне життя, ухвалюєте перші свої рішення, це пора, коли навіть маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Тож хай ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
 З  нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Будьте здоровим, успішними, розумними, працюйте для блага своєї держави, для щастя нашого народу, а отже, й для щастя кожного з вас. І залишайтесь довго-довго молодими!

Валерій Немировський                                                                             селищний голова