Паломники знову в дорозі

Дата: 01.07.2021 14:37

За доброю традицією 1 липня від Томашпільського костьолу Божої Матері з гори Кармель після пастирського благословення, даного отцем Радославом, вирушили паломники до Летичева, де зберігається ікона Летичівської Божої Матері – захисниці Поділля і Волині.
   Цього року кількість учасників ходи зменшено у зв’язку з епідемією коронавірусу, але це не впливає на суть заходу, який покликаний нести духовність, сповідувати високі моральні принципи в житті кожної людини, збагачувати серця вірян милосердям, любов’ю і вірою. П’ять днів з піснеспівами, читанням, службою Божою в храмах ітимуть паломники до місця святині, щоб там усім разом поклонитися Божій Матері, попросити в неї заступництва і захисту. Віриться, що щира молитва кожного буде почута і Мати Божа візьме під свою опіку всіх, хто працює, особливо на ниві волонтерства, підтримає в хвилини неспокою та життєвих труднощів, зміцнить віру, надію і любов.