A A A K K K
для людей із порушенням зору
Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 07.07.2021 15:05
Кількість переглядів: 386

1.    Повна назва документа державного планування: Детальний план території для розташування тимчасової мобільної асфальтобетонної установки на земельній ділянці загальною площею 2,0 га, яка розташована на території Томашпільської селищної ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області.

2.    Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Томашпільська селищна рада.

3.    Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)    дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території для розташування тимчасової мобільної асфальтобетонної установки на земельній ділянці загальною площею 2,0 га, яка розташована на території Томашпільської селищної ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької областіі розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 08 липня 2021р. на сайтах Тульчинської районної державної адміністрації (http: tulchin-rda.gov.ua). Томашпільської селищної територіальної громади (https://tomashpilska-gromada.gov.ua) та триватиме    до 07 серпня 2021 р.

б)    способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в)    дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) -23 липня 2021 року об 10 , в приміщенні будинку культури за адресом с. Липівка,    вул. Героїв Майдану, 1.

г)    Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 24200, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Томашпіль, площа Т. Шевченка, буд. 1, телефон: 04348 21364, 04348-21482 https://tomashpilska-gromada.gov.ua, http: tulchin-rda.gov.ua

Контактна особа - Луцишин Валерій Іванович.

д)    Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - Томашпільська селищна територіальна громада, поштова адреса: 24200, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Томашпіль, площа Т. Шевченка, буд. 1, email: tomashpilotg@gmail.com

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

-http://www.vin.gov.ua/upr-ter/stan-dovkillia/241-rehionalni-dopovidi/31379-rehionalna-

dopovid-pro-stan-dovkillia-oblasti-u-2019

- http://www.vingudpss.gov.ua/news/demografichni-pokazniki-ta-analiz-zahvoryuvanosti-dityachogo-ta-doroslogo-naselennya-vinnickoyi

4.    Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.

1. Детальний план Том 1

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Детальний план Том 1.1.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь