Вшанували професіоналів

Дата: 20.09.2021 11:51

Не той мужній, хто лізе на небезпеку, не почуваючи страху, а той, хто може придушити найдужчий страх і думати про небезпеку, не скоряючись страху. Ці слова чи не найбільше стосуються людей, які традиційно щороку 17 вересня відзначають своє професійне свято -  День рятувальника України.

День рятівника є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але й громадян, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Тож напередодні  в Центрі культури і дозвілля  вітала  томашпільська громада  рятувальників Томашпільської ДПРЧ – 28  з їхнім професійним  святом.  З вітальним словом звернувся до присутніх у залі селищний голова Валерій Немировський та вручив Подяки за високий професіоналізм,  сумлінне виконання  службових обовязків, мужність і відвагу начальнику ДПРЧ – 28, капітану служби цивільного захисту Сергію Вапняруку, Олександру Цуркану, заступнику начальника ДПРЧ – 28, майору служби  цивільного захисту, Олександру  Літвіненку, пожежнику- рятувальнику, молодшому сержанту служби Ц/З, Олександру Величку, командиру відділення ДПРЧ – 28, старшому прапорщикові сц/з, Михайлу Мельнику, пожежнику – рятувальнику, молодшому сержанту сц/з, Олександру Вікаренку, командиру відділення ДПРЧ – 28, прапорщикові сц/з, Оксані Бондарчук, радіотелефоністові ДПРЧ – 28.
 У  цей день  нагороди отримали і Василь Петрович Грицинюк, колишній начальник ППЧ- 23, Сергій Олексійович Данилюк, колишній старший водій ДПРЧ – 28, Юрій Григорович Буйновський, колишній командир відділення  ДПРЧ – 28, Анатолій Павлович Височанський, колишній начальник караулу ППЧ - 28 смт. Томашпіль. Їх робота, як  і робота  нинішніх  рятувальників,  завжди була і буде направлена на посилення рівня безпеки на території громади,  аби мешканці завжди почували себе захищеними й були впевненими, що в разі надзвичайної події вони не залишаться наодинці з небезпекою. Приємно, що для родини Височанських професія рятувальника стала сімейною, адже син Анатолія Павловича Володимир гордо несе звання рятувальника, достойно продовжуючи справу батька.
   Того ж дня вітання з професійним святом працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України, який відзначається в третю неділю вересня, приймали  і працівники лісу Томашпільщини. Селищний голова Валерій Немировський подякував  лісівникам Державного підприємства «Тульчинське ЛМГ» (керівник Віталій Дунський) та дочірнього підприємства «Томашпільський агроліс» (керівник Віталій Барашенко) за величезний вклад у збереження і захист лісових насаджень нашого краю, за активну громадську роз’яснювальну роботу та вручив Подяки Володимиру Барчишену, старшому майстру Томашпільського лісництва, Віктору Кривенку, майстру лісу Томашпільського лісництва та Олександру Рибчуку, ліснику обходу №2 с. Горишківка ДП «Томашпільський агроліс».
  Дарували рятувальникам  та працівникам лісу свої  пісні і танці маленькі артисти -  вихованці Томашпільського ЗДО «Сонечко», а також Іринка Кривов’яз, Софійка Перець, Улянка Кобиль -  вихованки Будинку дитячої творчості, а танцювальні композиції – ансамблі «Шарм» (керівник Мирослава Олійник) та «Фрі Денс» (керівник Ольга  Шеремета) селищного БДТ та працівник ЦКіД Олег Стебельський.