95- річний ювілей

Дата: 24.11.2021 11:29

20 листопада 2021 року свій поважний 95- річний ювілей відзначила  жителька Яланця Зінєва Анастасія Пилипівна.

В день народження  ювілярку вітали рідні – син    і донька,  внуки і правнуки, а також сусіди, знайомі. Розкішні хризантеми  вручили Анастасії Пилипівні   Яланецький староста Наталія Савчук і соціальний працівник Наталія Гуменна   .  Вітаючи  іменинницю, Наталя Павлівна  сказала:
- Такий ювілей - дуже важлива і значима подія, адже не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров'я Вас не підводило, щоб життєлюбність і оптимізм ніколи не полишали Вас, а близькі люди радували своєю турботою та увагою.
 Від імені територіальної громади свої вітання  адресували Анастасії Пилипівні  Томашпільський селищний голова Валерій  Немировський та  директор Центру надання соціальних послуг селищної ради Людмила Поперечна, а  депутат селищної ради  Микола Павлишен  вручив ювілярці передані ними подарунки - теплий плед, від Центру  - електрочайник.
 Шановна Анастасіє Пилипівно від усього серця вітаємо Вас!
Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття. З роси і з води Вам, дорога ювілярко!