Шановні енергетики нашої територіальної громади, ветерани праці енергетичної галузі!

Дата: 22.12.2021 09:02

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що це свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку ви своєю наполегливою працею доносите до кожної оселі, кожного підприємства, установи, організації Томашпільщини.
  Слова вдячності та поваги усім, хто присвятив цій сфері діяльності власне життя, кому тисячі сімей нашої громади завдячують теплом і світлом у своїх домівках. Високо цінуємо великі зусилля, мужність та вміння, яких вимагає нелегка праця енергетика.
  Від щирого серця бажаємо  всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя вам і вашим сім’ям!
 З повагою селищний голова Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, старости  старостинських округів  Томашпільської територіальної громади