Вітаємо ювіляра

Дата: 17.01.2022 14:57

Хоч зима й розгулялася того дня – в день Старого нового року та святого Василя , а до хати Василя Григоровича Кондратюка, який проживає в Томашполі, поспішали рідні, друзі, сусіди, щоб привітати його із знаменною датою – з поважним 90-річчям. Приязно та щиро зустрічав він гостей, за щедрим столом приймав їхні вітання, і спадали на думку спогади про прожиті роки. І було в них чимало доброго, хоч і гіркого вистачало…

Народився Василь Григорович в с. Благодатному у великій родині. Рано осиротів після смерті батька, який зарано відійшов у засвіти, залишивши 6 дітей, весь тягар відповідальності за яких ліг на плечі молодої дружини Фросини Йосипівни. Коли почалася Друга світова війна, Василеві йшов 11 рік. Він разом із старшим братом та дорослими за дорученням правління колгоспу допомагав переганяти колгоспну худобу в тил, щоб не потрапила вона до рук фашистських загарбників. Тож має нині Василь Григорович статус учасника Великої Вітчизняної війни. Коли війна закінчилася, навчався в Олександрівській школі, потім в Одеській «мореходці», Одеському технікумі харчової промисловості, 5 років служив на Балтійському флоті. Повернувся в рідні краї, одружився. Разом з дружиною народили і виховали трійко дітей. І як і всі, працював. Працював на різних роботах в радгоспі і різних посадах у сфері харчової промисловості, зокрема начальником Томашпільського харчокомбінату, про продукцію якого гарна слава йшла не тільки по району, й по області. А на пенсію вийшов, працюючи начальником відділу кадрів Томашпільської ПМК – 17. Так за турботами про родину-сім’ю, за роботою й збігли роки. Нині втішається іменинник дітьми, внуками і маленькими правнучатами. А разом з ним і вірна дружина Анастасія Давидівна, з якою в парі прожив більше 65 років. … Привітали Василя Григоровича в день ювілею Томашпільський селищний голова Валерій Немировський, головний спеціаліст відділу освіти, спорту, культури і туризму селищної ради Інна Карпин, вручили імениннику подарунок від громади та побажали міцного здоров’я та ще довго прожити в мирі і спокої.