Шановні жителі Томашпільської територіальної громади!

Дата: 18.01.2022 15:25

Прийміть щирі вітання і сердечні побажання з нагоди свята Водохреща!
З давніх-давен це велике свято було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Цього дня на спомин про хрещення Ісуса Христа у водах Йорданських у храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячуються найближчі річки, озера та криниці. Відтак вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров'я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.
  У цей величний день щиро бажаємо, щоб ця свята вода, благословенна самим Господом, зцілила всіх нас і ми зуміли очистити свої серця від усього недоброго, наповнили їх любов'ю, миром та великим бажанням бути гідними громадянами нашої славної держави, ім'я якій Україна.
  Бажаємо  всім міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя, щасливого довголіття, дитячого сміху в домівках   і хліба на столі, яскравого і теплого сонця  в душах і серцях, злагоди і любові! Нехай  чудо Водохреща надихає всіх нас  на добрі та праведні справи, а Боже благословення оберігає Вас і Ваші родини.
Щедрого і радісного свята! Христос охрестився! В річці Йордані!
             З повагою
селищний голова Валерій Немировський, старости старостинських округів Томашпільської територіальної громади