15 лютого в Україні – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 08:18

Шановні  воїни-афганці, члени ваших родин
                             та учасники бойових дій на території інших держав!
  З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час не владний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, волею долі одягнених у солдатські шинелі. На сьогодні в Україні загін учасників афганської війни, інших локальних конфліктів, і в тому числі тих, кого Україна направляла як миротворчі контингенти за роки своєї незалежності, нараховує понад 200 тисяч. В більшості - це люди, життя яких є невичерпним джерелом мужності, любові до рідної землі та сили духу, яскравим взірцем служіння народові.

Ви завжди були і є прикладом мужності і відваги, зразком тих, для
кого «обов’язок» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.
  Найбільш жорстокою була війна у Республіці Афганістан, з якої не повернулися додому живими 3360 синів України.  Серед них і три воїни- герої нашої громади: Микола Жорін з Пилипів-Борівських, Вячеслав Беззубов з Рожнятівки, Анатолій Сауляк з Пеньківки.
Священною є пам’ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні АТО/ООС.
Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.
Низький уклін вам, миротворці, які   захищали мир, спокій, демократичні цінності в різних гарячих точках планети.
   Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!
Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини, Томашпільщини та рідної України!

З повагою селищний голова Валерій Немировський, старости старостинських округів територіальної громади, депутати та члени виконкому селищної ради