Вічна Слава Герою ЗАХИСНИКУ України Ковальчуку Вадиму Віталійовичу!

Дата: 04.04.2022 11:09

Захищаючи Батьківщину у російсько- українській війні, загинув житель села Гнатків Ковальчук Вадим Віталійович. 1 квітня Вадима зустрічали "живим коридором " всі жителі громади, побратими та односельчани.
Народився Вадим 30 квітня 2000 року. Був призваний в 2021 році Новоайдарським РЦ ТЦК, службу проходив у військовій частині А 3821.
Важко усвідомити, що такого світлого та доброго юнака, який поклав свою душу і тіло за рідну землю, вже немає серед нас...
Схиляємо голови перед цим Героєм. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті та наших серцях.
Томашпільська селищна рада висловлює щирі слова вдячності за виховання ПАТРІОТА та мужнього Сина - матері Надії Вікторівні та всім рідним і близьким загиблого. Розділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами.
Герої не вмирають, а стають янголами, вони і надалі будуть захищати наш спокій з небес. Ми знаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.
Вічна пам'ять і Царство Небесне нашому мужньому ЗАХИСНИКУ.