Перемогли фашизм - переможемо рашизм!

Дата: 09.05.2022 10:45

Минає 77-ма весна ПЕРЕМОГИ над нацистськими загарбниками.  Саме 7 травня 1945 року був підписаний Акт воєнної капітуляції фашистської Німеччини, який набрав чинності о 23.01 год. 8 травня 1945 року.  Завершилася наймасштабніша в історії людства війна, що принесла незліченні жертви, страждання і страшні руйнування, завдала непоправних втрат людській цивілізації та культурі.

Тож у ці травневі дні кожен в Україні згадує тих, хто загинув у боях Другої світової війни, тих, хто кував перемогу в тилу, тих, хто підняв прапор перемоги над поваленим фашизмом. І хоч нинішні події в Україні  - іде війна, нав’язана нам російською федерацією - внесли корективи у відзначення Дня пам’яті і примирення, ми вшановуємо пам'ять земляків, які віддали своє життя за мир на рідній землі в далекі 1939 – 1945 роки. В День пам’яті до підніжжя монументу Слави в селищі Томашпіль традиційно лягли квіти від вдячних внуків і правнуків героїв минулої війни, а від сьогоднішніх захисників суверенітету, територіальної цілісності України, її незалежності – гірлянда пам’яті.
   Вічна слава і вічна шана загиблим!  Слава сьогоднішнім захисникам України! Перемогли фашизм – переможемо й рашизм!