Сьогодні - Міжнародний день медсестер

Дата: 12.05.2022 08:15

Шановні медичні сестри Томашпільської
                       територіальної громади, ветерани медичної служби!
  Із нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу безцінну роботу!

Це свято зігріте вдячністю та повагою тисяч і тисяч людських сердець за ваші щоденні сумлінні старання, за вашу відданість, професіоналізм та чуйність до кожного пацієнта. Саме ви, медичні сестри, є героями нашого часу! Адже без ваших навиків,  допомоги та патріотизму не впоратися жодному лікарю і не одужати жодному хворому. Ваша відданість роботі та професіоналізм вселяють у людей надію, повертають кожному віру та впевненість у власні сили, а ваше милосердя та чуйність допомагають легко та швидко одужати.
  Тож низький уклін і безмежна вдячність вам, шановні медичні сестри, за те, що ви щоденно рятуєте життя сотням жителів нашої громади та полегшуєте біль хворих. Дякую вам за вашу відданість обраній професії, за вашу стійкість і чуйність.
  Щиро бажаю вам незламності духу, міцного здоров’я, благополуччя, терпіння та поваги від пацієнтів. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить  задоволення і радість. Миру вам, вашим родинам і нашій славній Україні!
  З повагою                    селищний голова Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ