Архітектура – це застигла музика

Дата: 01.07.2022 10:28

Шановні працівники селищного відділу архітектури!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем архітектури України.
Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Саме від працівників галузі залежить сучасний вигляд нашого рідного краю. Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об'єктів, формуючи містобудівні ансамблі і ландшафтні комплекси, зони відпочинку та оздоровлення населення, зберігаючи при цьому пам'ятки архітектури і історії, в такий спосіб, аби наша країна мала своє неповторне обличчя.

Маю впевненість, що ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприятиме створенню нових архітектурних шедеврів у нових умовах після перемоги України над диким ворогом людства – російським агресором, який нищить сьогодні наші міста і села, духовні святині, шедеври світового мистецтва. Ваша праця стане незабаром особливо потрібною. Тож нехай усі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.
Щиро зичу вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах, миру і спокою в країні і в кожному домі.

Селищний голова                                                     Валерій Немировський