Запрошуємо взяти участь у обговоренні щодо перейменування вулиць та провулків

Дата: 28.07.2022 15:57

Шановні жителі Томашпільської  громади, запрошуємо взяти участь у обговоренні щодо перейменування вулиць та провулків.
Враховуючи численні звернення жителів Томашпільської громади з метою проведення процесу декомунізації і деколонізації та визначення переліку пропонованих до перейменування вулиць, провулків назви яких пов’язані з радянським минулим та російськими діячами і не мають жодного відношення до історії Томашпільської селищної територіальної громади селищним головою було видано розпорядження селищного голови від 24 червня 2022 року №143 «Про створення експертної комісії з питань історії, культури, спадщини та топономіки» відповідно до чого відбулось засідання Комісії та визначено перелік вулиць запропонованих до перейменування в Томашпільській громаді.

Відповідно до Протоколу засідання експертної комісії з питань історії, культури, спадщини та топономіки від 29 червня 2022 року до вашої уваги пропонується перелік вулиць та провулків, які  підлягають перейменуванню:

ТОМАШПІЛЬ
Суворова,  1-го Травня,  40-річчя Перемоги, Гагаріна, Гоголя, Космонавтів, Криворучка, Лермонтова, Мічуріна, Робітничо-селянська, Чкалова, пров. 1-го Травня, пров. Гагаріна, пров. Лермонтова.

АНТОНІВКА    Гагаріна , Першотравнева

ВЕЛИКА РУСАВА  Гагаріна,  Комарова

ВИЛА  Гагаріна,  Мічуріна

ГНАТКІВ  Островського,  40-річчя Перемоги, Ломоносова

ГОРИШКІВКА   Чехова, Чкалова,  Мічуріна, Гагаріна,     Матросова, Карбишева, Горького

ЖОЛОБИ   Комарова,  Кошового, Щедріна,  Макаренка

КИСЛИЦЬКЕ        Ковпака,  Некрасова,  Чернишевського

КОМАРГОРОД    Лермонтова,  Жовтнева, Макаренка, Маяковського,        Першотравнева,  Суворова, Толстого,    Чайковського,  Чехова

ЛИПІВКА  40-річчя Перемоги

ЯРИШІВКА      Криворучка

НЕТРЕБІВКА Пушкіна, Гагаріна, Горького, Криворучка

ПАЛАНКА    Першотравнева,   Жовтнева

ВАПНЯРКИ    Маяковського, Гагаріна, Чкалова, Пушкіна

КАСЯНІВКА  Островського

ПЕНЬКІВКА Першотравнева, Жовтнева,  Гагаріна

ПИЛИПИ-БОРІВСЬКІ    Першотравнева

РОЖНЯТІВКА   Пушкіна,   Гагаріна

СТІНА  Гагаріна,  Мічуріна

ЯЛАНЕЦЬ Суворова, Пушкіна, Лермонтова

ОЛЕКСАНДРІВКА, БЛАГОДАТНЕ, ЗАБІЛЯНИ, РАКОВА, ГОРИШКІВСЬКЕ, КОМАРГОРОДСЬКЕ, РУСАВА – немає вулиць, які підлягать перейменуванню

Також комісія запропонувала громадянам визначатися щодо перейменування вулиць -  8 березня с.Яланець, Черняховського (майже в усіх селах), Колгоспна (с.Комаргород),  Дружби (с.Рожнятівка), Чайковського (с.Касянівка), Чепурнова (с.Пеньківка).

Ініціатором громадського обговорення та громадських слухань є Томашпільська селищна рада.
Процедура громадського обговорення розпочинається відповідно до розпорядження селищного голови від 24 червня 2022 року № 143 «Про створення експертної комісії з питань історії, культури, спадщини та топономіки».
Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до Томашпільської селищної ради за поштовою адресою: площа Тараса Шевченка 1 смт. Томашпіль. Приносити особисто в письмовому вигляді за адресою площа Тараса Шевченка 4 смт. Томашпіль у приймальну чи у відповідний старостат чи надсилати на електронну пошту tomashpilotg@gmail.com. Відповідальний – Луцишин Валерій Іванович
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовому вигляді, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.
Громадське обговорення триватиме протягом місяця з 1 по 31 серпня 2022 року та завершиться громадськими слуханнями.
Оголошення щодо дати, часу і місця проведення громадських слухань, а також результати громадського обговорення будуть розміщені на дошках оголошень та розміщені на офіційному веб-сайті Томашпільської селищної ради.