Знову гірка втрата на фронті

Дата: 19.08.2022 16:09

Сьогодні 19 серпня 2022 р. Томашпільська громада проводжала в останню путь свого героя - захисника, воїна світла Григорця Владислава Володимировича, жителя с.Вила.

Йому лише двадцять сім. Вік зрілої юності, початок реалізації життєвих планів. Він мав би прожити довге  щасливе життя: кохати, одружуватися, ростити дітей, допомагати і бути розрадою для батьків у старості. Та не судилося... 16  серпня в день його народження російський  окупант забрав життя Владислава - відважного, мужнього, справжнього патріота молодшого сержанта, інспектора прикордонної служби 3 категорії номера обслуги 4 відділення інспекторів прикордонної служби 1 прикордонної застави першого відділу прикордонної служби (типу С) прикордонної комендатури швидкого реагування. Обірвав  його  мрії…
    Владислав Григорець народився 16 серпня 1995 року у сім’ї  вилян-Володимира Петровича та Надії Олександрівни Григорців. Ріс чудовим, розумним, допитливим хлопчиком. Добре навчався у Вилянській ЗОШ, яку закінчив у 2010 році. Беручи за приклад батька, кваліфікованого ветлікаря, в 2012 році вступив до Білоцерківського національного аграрного університету на факультет ветеринарної медицини. Після закінчення навчання працював ветеринарним лікарем. У 2019 році був призваний до лав  Збройних Сил України. По завершенню служби працював у Києві завідуючим відділом якості контролю Біо-Тест лабораторії.
26 лютого 2022 року був призваний за призовом під час мобілізації та став на захист свободи та цілісності нашої держави.
 Гірко й несправедливо втрачати наших захисників. Схиляємо голови перед пам’яттю загиблого, висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та знайомим Владислава.
Вічна  пам'ять  тобі, ВОЇНЕ!  Ти назавжди  залишишся  у  наших  серцях.  Нехай Всевишній  дарує  тобі  Царство  Небесне,  а  Україні  - ПЕРЕМОГУ, спокій  та  мир,  за  які  ти  віддав  своє молоде життя.