Благодійний фонд «Сильні» пропонує допомогу людям, які зазнали сексуального насилля під час війни

Дата: 21.09.2022 14:09

Жінки, чоловіки, дівчата, хлопці, діти та їхні батьки з числа осіб, які зазнали сексуального насильства під час війни можуть отримати допомогу за напрямками: оплата медичних послуг, психологічна та юридична допомога.

Напрями допомоги БФ «Сильні»:

- Оплата медичних послуг

Якщо під час сексуального насилля таким особам було завдано фізичних травм, благодійний фонд піклується, аби лікування та відновлення були безкоштовними для них. Хірургія, гінекологія, проведення аборту, обстеження у зв’язку із захворюваннями, що передаються статевим шляхом, естетична медицина та інші напрямки — доступні для постраждалих осіб.

- Психологічна допомога

Фонд організовує разові консультації або терапевтичний курс для постраждалих осіб

- Юридична допомога

Юристи фонду можуть надати консультацію про права постраждалої особи, якщо вона вирішить свідчити. А також роз’яснять: як заявити про злочини сексуального характеру, що для цього потрібно, як саме буде відбуватися розслідування злочину, що буде після суду.

Також партнери фонду готові знайти адвокатку у вашому регіоні, а фонд зможе оплатити її роботу.

Якщо людина має намір звернутись за допомогою, вона може зв’язатись із благодійним фондом через форму на сайті: https://www.sylni.org/help або через чат-бот у Телеграм @strong_help_bot.

Усі запити постраждалих та їх родичів є конфіденційними. Відмовитись від допомоги можна у будь який момент.

Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин ? винного можна буде притягнути до відповідальності.

??Але чим швидше людина заявить про вчинений злочин, тим легше буде зібрати докази та встановити винних у його скоєнні осіб.