9 жовтня –Міжнародний день пошти

Дата: 09.10.2022 08:00

Всесвітній день пошти або Міжнародний день поштової служби - один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй. Проводиться за рішенням XIV конгресу Всесвітнього союзу поштовиків у день створення союзу в 1974 році (UPU/Tokyo Congress1969/Res. C. 11) відзначається 9 жовтня.

Шановні фахівці пошти
               Томашпільської територіальної громади, ветерани-поштовики!
        Щиро вітаємо вас із професійним святом - Всесвітнім днем пошти.
Щодня багато людей нашої громади користуються послугами поштового зв'язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали.
Кожен з ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг.
Приємно, що ви усвідомлюєте це, намагаєтеся якнайповніше враховувати зауваження і пропозиції громадян, налагоджуєте з ними взаємовигідну співпрацю, дбаючи про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів.
 Не маємо сумніву, що ви й  надалі відіграватимете важливу роль в оперативному інформуванні населення, будете працювати над зміцненням мережі поштового зв'язку, поліпшенням якості роботи та культури обслуговування. Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.
  Щиро бажаємо вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя. Нехай вам завжди посміхається доля та дарує міцне здоров'я й довголіття, а вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними. Щастя і благополуччя вам і вашим родинам!

Селищний голова  Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.