Сьогодні своє професійне свято відзначають всі, хто так чи інакше пов’язав своє життя з автотранспортом і дорогами.

Дата: 30.10.2022 08:00

Сьогодні,  30 жовтня,в Україні  відзначається професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства. Свято День автомобіліста і дорожника було запроваджено у жовтні 1993 року указом тодішнього президента України Леоніда Кравчука. Днем святкування було обрано останню неділю жовтня, тож цього року – це 30 жовтня.

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства Томашпільської територіальної громади!

Сердечно вітаємо вас та всіх водіїв із Днем автомобіліста і дорожника!
Сучасне життя неможливо уявити без автомобільного транспорту та, відповідно, без водіїв. Від людей, які трудяться на автобусах, вантажному та легковому транспорті, залежить  якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, жителів нашої громади. А від майстерності роботи дорожників, які будують та ремонтують дороги, залежить комфорт здійснення перевезень. Тож ваша завзята та відповідальна праця викликає заслужену повагу! Особливо це стосується сьогоднішніх подій, коли в країні точиться повномасштабна війна, коли в умовах воєнного часу доводиться виконувати виробничі завдання.
Щиро бажаємо усім вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи в мирній країні !
Нехай дороги будуть рівними та легкими, "залізний кінь" – міцним, пішоходи ввічливими, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

Селищний голова   Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів